Site icon Eveliisi eluviis

Issand kui hea on jälle ilus olla ehk telli iluteenused koju kätte!

Advertisements

Ei noh, iseenesest on kodus täitsa hea olla ju. Hommikul teen kodukontoris (loe: tugitoolis istudes) hommikumantlis tööd, kui on vaja, siis kiirelt tõmban selga pluusi ja võõpan huuled üle ning pean Skype koosolekut niimoodi poolpaljalt (kes see teab, et ma ilma püksta istun eksju, kui just kogemata telefon ei peaks käest kukkuma ja paljast kanni ei näita). Peale lõunat panen selga maainimese riided  ja naudin metsaliseks olemist. Ei mingit meiki ega liigset sättimist, puhas ja mõnus maaelu. Mõelda vaid kui palju ma olen raha kokku hoidnud iluteenustel selle kolme nädala jooksul.

Samas olen ma ikkagi naine, et olla daam, ei saa hetkel kõrgeid kingi kanda, kuid maniküüri, ripsmeid ja natuke botoxit tahaks ikka, et söödav välja näha. Ka hetkel kriisi ajal. Pediküür ja depilatsioon muidugi ka. Ei saa ju nii olla, et karantiini pärast lased end täitsa käest ära. Aga kolm nädalat on ikkagi kolm nädalat ja kõik lisad hakkasid vaikselt küljest pudenema. Ripsmeid oli vaid paar karva alles ja küüned – no need ei kannata üldse kriitikat – sellised väljakasvanud maainimese küüned. Jube, piinlik endal juba selline olla. Ilusalongid on jätkuvalt kinni. Täiesti ebainimlik, ma ütleks, et isegi inimõiguste rikkumine. Mida siis teha? Mulle tuli meelde, et mu küüne/ripsmetehniku sundkarantiin (ta tuli märtsi keskel Taist) peaks läbi olema ja ma mõtlesin, et äkki ta on nõus mulle koju tulema ja mind korda tegema. Helistasin talle ja leppisimegi kokku, et täna hommikul tuleb ta oma iluasjadega mulle Ussipessa kohale. Milline vedamine, et ta karantiin just täna lõppes! Ja teate kui hea on jälle ilus olla. Küüned korras, ripsmed peal, igavusest tegime isegi meigi. Inimeses peab kõik ju kaunis olema. Ta alustas just botoxiga ka, nii et seekord katsetasime seda mu huultel. Ma olen nii põnevil, et tulemust näha:)

No ja kui te ka tunnete, et üldse ei suuda enam iluteenusteta olla, siis võtke temaga sellel aadressil ühendust. Ta tuleb hea meelega teile koju karantiini ajal. Ei pea kartma, et ta viirust võib levitada, 14 päeva jooksul ei olnud tal ühtegi sümptomit, nii et all good. Ja ilus on ilus olla!

 

 

Exit mobile version