Site icon Eveliisi eluviis

F**kjuu, sa “paks” sotsiaalmeediastaar!

Advertisements

Vastab tõele, et magamata inimene on kergemini ärrituv ja täna hommikul peale olen mina selle kõige ehedam näide. Sest miks muidu hakkasid mu näpud sügelema, külm higi tuli otsa ette, ninast tuli samal ajal kuuma auru ning ma ei suutnud enne rahuneda kui sain arvuti taha, et oma frustratsioon välja elada. Klassikaline diagnoos võib olla ka kadedus, aga ma ütlen teile, seekord süüdistan ma selles magamatust.

Enne tööle asumist tegin klassikalise Facebooki tiiru ja nii kargas mulle ette ühe meditsiiniajakirja uudis, et üks staar on riided seljast kiskunud ja näitab nüüd enda tõelist keha. Ei, seekord ei olnud tuntud tšellist, tema alasti pildid ei tohiks enam isegi uudisekünnist ületada, vaid üks teine, kes viimasel ajal on siit-sealt silma jäänud oma kehateemaliste postitustega. Muidugi ei tohiks tema riiete seljast viskamine ka midagi uut olla, sest vähemalt nii palju kui mina tean (ei jälgi tõesti igapäevaselt), siis mu meelest on suur osa ta pilte üsna alasti, aga see selleks. Nüüd ta siis viskas riided seljast ja näitab oma tõelist keha. Ridade vahelt võib välja lugeda, et tõeline keha = paks.

Pildil on imekaunis noor naine, sellise kehaga, et ma usun, et paljud oleks nõus selle eest tapma. All klassikaline tekst, et oluline pole dieet, kalorite lugemine, vaid ikka oma keha aktsepteerimine sellisena nagu ta on. Miks see mind ärritas? Vaadake, ma saaksin aru kui seda body-positivity jama ajaks inimene, kes tõesti ei ole ideaalse kehaga. Kuigi te ju ka teate, mida ma sellest body-positivityst arvan.  Aga kui sellist jama toodab inimene, kelle elu keerlebki vaid välimuse ja keha ümber (jah, saan aru, haigus jne jne jne jne), kes sekund tagasi on (peale mingit kommentaari) tulnud lagedale “tõega”, et ongi paks ja nüüd oma TÄIESTI NORMAALSES (VÕI LAUSA ILUSAS) KEHAS kõigile oma “paksust” eksponeerib, siis ma ütlengi f**kjuu. Sellised oma keha ja enesehinnanguga pahuksis olevad suunamudijad, kelle debiilsust debiilne meedia veel omakorda eksponeerib, ongi üks põhjus, miks 1) normaalkaalus tüdrukud/naised tunnevad, et on paksud ja 2) silmnähtavas ülekaalus noored sisendavad endale, et on iga kell enne “sõbralikud vaalad kui üksikud merineitsid”.

Teeks nii, et kõik “paksud” suunamudijad saavad kõigepealt oma enesehinnangu korda ja siis hakkavad teistele eeskujuks?

Exit mobile version