Site icon Eveliisi eluviis

Kas tabletid aitavad nahka pingutada?

Advertisements

Vastan sellele küsimusele ausalt – ma ei tea, mul on endal sama küsimus, aga mul on kaks kuud aega, et sellele küsimusele vastus leida. Mul on nimelt köögikapis kaks purki Biotiin Collagen Skin Beauty kapsleid, mis lubavad pinguldada nahka ja siluda kortse. Muutusi kortsudes on mul natukene keerulisem jälgida, kuna suurem osa minu kortsudest asub otsmikul, mida ma teatavasti olen botuliinisüstidega silunud, aga mitte võimatu, sest teadupärast ei ole nende mõju igavene ja ma näen jälle kortsukesi. Ongi õige aeg testimiseks. Seda, kas tabletid ka nahka pinguldavad, saab olema palju lihtsam jälgida. Nagu me kõik, naised, teame, siis teatud vanusest (juba alates 30. eluaastast) hakkab naha kollageeni moodustumine vähenema. Selline kollageeni hulga vähenemine jätkub igal aastal 1–2 % võrra. Pärast üleminekuaastaid kiirenevad nahas toimuvad muutused. Kollageeni vähenemine ilmneb näopiirkonnas naha lõtvumise, elastsuse vähenemise ja süvenevate kortsudena. Mina tunnen viimased neli-viis aastat, okei isegi kuus, et mu näopiirkonna nahk on tunduvalt lõtvunud ning kuna ma neid ilulõikusi ei poolda (enda peal või veel), siis mul on väga hea meel testida just selliseid tableti kujul abivahendeid.

Vahemärkus: Käisin just meiki eemaldamas ja mida ma räägin, et kortsude peal on raske(m) testida. Silmade ümbruses mul neid kurde ikka jagub. Neid võiks seal vähem olla küll. Lihtsa(ma) vaevaga.

Kahes kliinilises uuringus on tõendatud, et 2,5 g Verisol®-kollageeni päevas manustatuna regulaarselt nelja nädala jooksul suurendab oluliselt naha elastsust ja pingsust ning tasandab silmaümbruse kurde. Kui uuringu käigus jätkati kollageeni kasutamist veel nelja nädala jooksul, paranes naha elastsus ning kortsukesed olid parimal juhul algtasemega võrreldes tasandunud 50%. Muudatused olid näha veel neli nädalat pärast kollageeni kasutamise lõpetamist. Uuringutes osalesid naised vanuses 35–65 eluaastat. Kollageeni mõju oli kõige selgemalt näha üle 50-aastaste naiste näos.

Siinkohal üks mõte.  Kaks purki tablette loosin ma kommenteerijate vahel välja ka. Testime koos, kas näeme kahe kuu pärast erinevust oma praeguses ja tuleviku minas. Jäta lihtsalt kommentaar postituse alla oma kortsudest, nahast, vanusest ja testime koos, kuidas Biotiin Collagen toimib?  Auhinna loosin välja 1.12 (kas ongi juba esimene advent?)

Biotiin Collagen Skin Beauty sisaldab Verisol®-kollageeni peptiide. Kollageeni peptiidid imenduvad paremini kui kollageen. Kollageeni peptiidide nahka noorendav mõju põhineb asjaolul, et kollageeni peptiidid parandavad naha enda kollageeni ja elastiini moodustumist. Verisol®-kollageeni peptiidid imenduvad, jaotuvad ja akumuleeruvad nahas parandades naha tugevust, elastsust ja aitavad kaasa püsivale noorenenud nahale.

Ühesõnaga. Aus vastus on, et ma ei oska teile veel öelda, kas tabletid töötavad, aga ma ise olen positiivselt meelestatud. Ma olen ka tuttavatelt kiidusõnu kuulnud. Sellistelt tuttavatelt, kes niisama asja eest teist midagi ei kiida ja kui nemad juba kiidavad, siis ma tahan ise ka proovida.  Hoidke siis järgmised kaks kuud mu sotsiaalmeedia kontodel silm peal ja vaadake, kas märkate muutusi. Või mis…ise võite ju ka samal ajal koos minuga proovida. Saame pärast kogemusi jagada.

Exit mobile version