Site icon Eveliisi eluviis

Kui su peale lubatakse tapmisähvarduse eest politseisse kaevata…

Advertisements

Leidsin mina eile õhtul ühe (minu arvates) homoorika pildi ja kuna reede on ees ootamas, siis tundus täiesti adekvaatne seda ka oma FB lugejatega jagada:

Otseloomulikult pidi keegi seda kommenteerima, et kas ma tõesti propageerin alkoholismi. Mis ma muud oskasin selle peale vastata kui saata vastuseks üks kena gif. Kuidas asi käest ära läks ja kommenteerija avaliku tapmisähvardusega politsei poole lubas pöörduda, saate altolevast vestlusest lugeda. Kusjuures ma ise nägin esimese hooga ainult viimast kommentaari, et teen screenshoti ja saadan tapmisähvarduse politseisse ning mõtlesin, et issand jumal, mõni võtab seda “alkoholi propageerimist” ikka way too seriously. 

Alles oma kommentaari uuesti lugedes sain ma aru, et ahhaaaaa, näe lubasingi inimese maha lüüa. Mitte ei öelnud, et me võime elu huumoriga võtta ja mitte nii tõsised olla, sest lõppkokkuvõttes me ju kõik sureme ära. VANADUSSE. Sest kahjuks on meid nii loodud, et igavesti ei ela.

Mina omakorda tahaksin kohtusse/politseisse kaevata kõik need inimesed, kes need pildid sellise tekstiga on interneti paisanud. Teen google pildiotsingu lahti ja sajad kui mitte tuhanded inimesed ähvardavad mind selle tekstiga maha lüüa.

Jeesus noh, inimesed, kus teie huumorimeel on?

Exit mobile version