Site icon Eveliisi eluviis

Omg, I´m so ugly. Yes, that is why you have 197 photos in an album called “me”

Advertisements

Ilu- ja moekategoorias oma lemmikute valimine oli kõige raskem, sest täiesti ausalt pean ma ütlema, et mul ei ole siin lemmikut ega ka tekkinud ühtegi uut lemmikut. Ma ei taha kõlada üldse üleolevalt ja vabandan juba ette kui nii tundun, aga ma püüan selgitada.

Nagu te teate, siis mind väga huvitab mood ja ka ilutooted ei jäta mind külmaks, aga kui ma mõtlen moeblogi peale, siis mulle tuleb paratamatult silme ette midagi sellist nagu The Sartorialist või FaceHunter. Ma tahan midagi huvitavat ja inspireerivat, midagi teistsugust, midagi, mille peale ma ise ei tuleks. Reserved´ist, Lindex´ist ja muudest (kiirmoe( poodidest oskan ma ise ka riideid osta ja kokku sobitada. Paljud meie moeblogid just seepärast minu jaoks ongi isikupäratud ja igavad. Vabandust! Muidugi on koer ilmselt maetud ka siia, et ma olen keskmisest moeblogijast vanem ja mul on teistsugused nõudmised riietele.

Moeblogide juures häirib mind ka see kui pildid on väikesed. Moeblogis peaks oluline fookus olema fotodel. Siin kohal muidugi mõned blogid on täitsa head – Iluexpress, Marie Pähkel ja Kelly Kivirand meeldivad mulle, aga samas neid ei hakka ma jälgima, sest ma lihtsalt ei ole nende sihtgrupp. Mariel Pähkel on olnud üks neist vähestest noortest ilu-ja moeblogijatest, kellel ma mingil määral olen silma peal hoidnud, sest ta tundub olevat natuke äge, aga viimasel ajal ei saa ma ta pilte vaadata. Sorry, aga ta on näost nii kollane (vale jumestuskreem? solaarium?), et see lihtsalt häirib mind. Mu meelest moe-ja ilublogija peaks oskama ka meiki valida. Ausalt, vabandust, võib olla ma tõesti ka ei hooma enam trende. See võib vabalt nii olla ja ma isegi ei ole sarkastiline.

Ilublogide poole pealt, kus on tootearvustus tootearvustuse otsa, saan ma öelda vaid nii palju, et ma lihtsalt ei tunne tõmmet neid lugeda. Nii palju mind ilutooted lihtsalt ei huvita. Jah, ma jäin lugema, mida selles blogis kirjutati Löwengripi kohta ja mulle meeldis tegelikult selle blogi visuaalne pool, aga et ma neid blogisid igapäevaselt loeksin või jälgima hakkaks, selleks ei ole mul lihtsalt aega. Kui ma võtan puhtalt enda seisukohast, siis minu jaoks oleks ilublogi loetav vaid juhul kui see oleks osa elustiili blogist. Ilu ei ole vaid uued totsikud ja küünelakid, ilu on nii palju erinevaid asju kokku. Riided, kehahooldus, juuksurid, kosmeetikud, trenn, toit. Loomulikult ka mõned keskealisi naisi rohkem huvitavad teemad nagu erinevad salendavad protseduurid, tselluliiti vähendavad (kas selliseid asju üldse on olemas?) protseduurid, mida arvustaksid keskealised naised. Minusugused. Ei mõju ju usutavalt kui krüoteraapiat soovitaks 49 kilo kaaluv fitness-modell? Ei mõju(ks) ju usutavalt kui tseluliidikreemi reklaamiks Katrikats? Tselluliidi koha pealt ma ei saa oma kogemusest teile rääkida, sest ptüi ptüi ptüi, see on minust (veel?) mööda läinud, aga krüolipolüüsist saan teile varsti rääkida küll. Mul oli tegelikult aeg juba homseks kinni pandud VipMedicumi, aga olude sunnil pidin ma selle nädala edasi lükkama.

Ühesõnaga. Kallid, ilu-ja moeblogijad, palun ärge võtke minu arvamust liiga tõsiselt, ma tean, et ma ei ole absoluutselt õige inimene seda kategoorait hindama. Kui ma siit siiski oma lemmiku peaks valima, siis oleks selleks ilmselt Miannna.

Exit mobile version