Parim arvamusblogi EBA-l

Täna võtsin ette järgmise kategooria – arvamusblogid. Kategooria, kus ma ka ise kandideerin. Noooh, mis te arvate, kas liputan ise oma saba ja ütlen, et mina olen Liivimaa parim ratsutaja Eestimaa parim arvamusblogi või lasen teil seda öelda? Okei, nali, ei käsi kellelgi enda poolt hääletada ja ei ähvarda, et vot kui minu poolt ei hääleta, siis ei luba teil enam oma bloginurka külastada või panen vapsee blogi kinni, aga kui te tunnete, et minu sarkastilis-särav blogi teile meelelahutust pakub, siis muidugi on tore kui mulle ka oma hääle annate siin. Auhinnad ja kohad ei ole olulised, aga võin ka ausalt öelda, et tunnustus ei jookse kunagi mööda külge maha. Selline sõbralik õlalepatsutus.

Arvamusblogide kategoorias ei ole palju blogijaid, nii et panen kirja oma arvamuse kõikide kohta:

  1. Kohviklatši blogi avastasin tänu EBA-le eelmisel aastal. Kui teile meeldivad restoraniarvustused, toidud ja kaunid pildid, siis see blogi on teile. Ma ei jälgi seda blogi, aga igakord kui satun seda külastama jään mõneks ajaks sinna edasi-tagasi sirvima.
  2. Joshua Starr – langenud täht võiks pigem olla ka tõusev täht. Hoopis teistsugune blogi, huvitavad mõtted ja ei mingit niisama tilulilu. Hetkel jääb blogis lugemist veel väheseks, ma jään põnevusega ootama uusi arvamuspostitusi.
  3. Kui mu tuttav rääkis Kirsti Timmeri taroskoopidest, siis ei osanud ma sellest midagi arvata, tundus kuidagi nii jabur, et ta nüüd horoskoopide, vabandust taroskoopidega tegeles ja sinna paika see teadmine mul jäigi. Mõnda aega hiljem sattusin siiski kuidagi ta blogisse ja lisaks sellele, et ma vaatan läbi ka iga nädala taroskoobi, pakub minu arvates Kirsti põnevat lugemist. “Naine. ära mutistu!” oli mu meelest üks viimase aja parimaid aravmusartikleid.
  4. Laiapea blogi on lihtsalt hea. Intelligentne, arukas, huvitav ja hariv. Igapäevaselt ma seda blogi ise ei loe, sest ütleme ausalt, igapäevaseks meelelahutuseks on minu jaoks liiga intelligentne, kuid kindlasti väga huvitav lugemine, millel tasub silm peal hoida.
  5. Lihtsalt Piiast ei olnud ma enne tänast midagi kuulnud, kuigi oleks pidanud, sest Piia kandideeris blogiauhindadel ka eelmisel aastal. Kuidagi jäi kahe silma vahele – sorry, täiega. Nüüd panen selle blogi endale lugemislisti.
  6. See blogi ei ole just  minu teetassike, ootaksin arvamusartiklites/arvustustes  rohkem sügavust, aga ma siiski kiidaksin noormehe tegusust.
  7. Ka see blogi ei ole kahjuks minu teetassike. Andke mulle andeks, aga see blogi mind ei kõnetanud, pole lihtsalt absoluutselt minu teema ja suure tõenäosusega ongi tegu spetsiifilise blogiga, mida loevad huviga inimesed keda “konvekad” huvitavad. No hard feelings eks?

Arvamusblogide kategoorias annan mina oma hääle Lihtsalt Piiale.

4 thoughts on “Parim arvamusblogi EBA-l

  1. Mulle see Piia ültse ei meeldi..pidevalt on marimellid hambus ja saaks ainult neid maha teha 😀

  2. Pingback: Eesti Blogiauhinnad 2019 – hääletus on avatud! – Ise Oled Paks

Leave a Reply