Site icon Eveliisi eluviis

Uuuhhh…Ja aitäh!

Processed with VSCO with t1 preset

Advertisements

Ma ütlen täiesti ausalt, et trööstiplaastritega turule tulek on olnud üks Ameerika mäed ja kuigi ka veel umbes kuu aega tagasi olin ma kahevahel, kas saan ikka hakkama, sest tellimused hakkasid suuremaks minema ja turunduseks oli vaja lisaraha, siis täna ütlen ma, et mul on nii hea meel kõikide nende toetavate sõnade eest, mis andsid mulle jaksu edasi minna. Eelmise kuu tagasilöögid ja mured murdsid mu peaaegu. Murdsid mu julguse ja soovi tegutseda. Ma nutsin eelmisel kuul rohkem kui viimase aasta jooksul kokku. Toetus kulus marjaks ära ja aitas mul end kokku võtta. Siiralt kniks ja kraaps ja suuuuuuuuuuuuuuuuuur tänu!

Ma sain täiesti aru, mida tundis Costany oma heade mõtetega purkidega kui tellimused on suured, maksetähtajad pikad ja ise on vaja kaup välja osta. Kuidas ma seda teen? Kust ma selle kõik võtan? Kuidas ma saan hakkama? Kas see tasub end ära? Aga kui ei tasu? Hirm, kõhklused, segadus.  Täna vaatasin müügiaruannet ja mõtlesin, et see on nagu väikene ime, et ühest suurest tellimusest on laoseis vaid 82 toodet. Ma olen nii tänulik kõikidele, kes on aidanud mul selgitada ja tutvustada, mis trööstiplaaster on ja miks see on teistest plaastritest erinev, et mul tuleb ausalt pisar silma kui ma selle peale mõtlen. Et inimesed ongi ilusad ja head. Toetavad ühe neile võõra inimese ettevõtmist. Ma olen kõikide teie toetusest nii liigutatud olnud, et see pani mind ennastki mõtlema, et ehk peakski keskenduma vaid positiivsele. Püüdma keskenduda. See on parem kui mitte midagi, juba pool rehkendust?

Ma tean, et toode ei ole odav (kuigi samas – 0,49 eur plaastri kohta ehk ei olegi nii palju?), aga selle toote taga on mõte ja unistus paremast maailmast, näiteks eelmise aasta Yoga Of Hope, selle toote taga on heategevus (milleni ka meie Eestis tahame jõuda, 2019. aasta eesmärk on, et saaksime kaks korda aastas ühe kuu müügitulu annetada ühele heategevuslikule organisatsioonile) ja mis kõige olulisem – trööstiplaaster on mõeldud ka kõikide nende haavade raviks, mida silmaga ei näe. See on väike karvane sõber, kes pakub lohutust ja tuge kui laps on haiget saanud, kardab, tunneb end üksikuna. Seepärast ongi trööstijatel erinevad imevõimed ja iseloom.

Siin&Seal on jänkukoerad. Nad otsivad kogu aeg midagi, mille on ära kaotanud. Neil on maailma kõige suurem ÜHE asja kogu, sest nad unustavad kogu aeg ära, mida nad koguvad. Nad armastavad kõiki loomi ja lohutavad last kui laps  kardab mõnd looma, kolli või  suurt asja nagu näiteks tolmuimeja. 

Sinibert on panter, kuid tema suurim soov olla kala. Ta on pehme ja julge ja alati valmis lapsele oma abikäe ulatama. Ta ei karda süsti, hambaarsti ega ka haige olla, kuid ta teab, et lapsed teinekord kardavad. Seepärast on ta alati valmis last  lohutama ja julgustama. 

Lilly on roosa, ümar ja imekaunis. Tema arvates on maailma kõige kihvtimad ehted breketid ja prillid. Tema jaoks on kõik teistsugune põnev ja ta ei karda erineda. Kui laps kardab või tunneb end kõrvale jäetuna, sest on teistsugune, siis Lilly toetab. 

AhviPahvi on pärdik, kel on raskusi paigal püsimisega. Ta armastab päikest ja pimedust, sest siis on päikesel midagi valgemaks muuta. AhviPahvi teab, et pimedus on soe ja sõbralik, kuid ta teab, et lapsed võivad pimedust hirmutavaks pidada. AhviPahvi aitab lastel pimedusega sõbraks saada. 

Mamsile meeldib lilli istutada, küpsetada ja tal on maagiline süli. Lapsed võivad alati ta süles istuda ja rääkida oma suurimatest hirmudest ja muredest. Mamsi ei karda kedagi. 

Armsa Jane blogis on hetkel käimas ka väikene loos. Samuti võib tema instagramist võita ühe trööstijate stardipaketi. Hea kingitus päkapikkudel sussi sisse panna:)

Exit mobile version