Site icon Eveliisi eluviis

Mood loomingulistele, kõrge mõttelennuga inimestele.

Advertisements

Mult on palju küsitud, et kust mu laupäevane must kostüüm pärit oli. Tegu on minu ühe vaieldamatu lemmiku Eesti brändi – Studio Augusti imelise loominguga. Ma olen Äli loomingut imetlenud aastaid. Need on nii minu teetassike kui veel saaks olla. Ma kannaks vaid tema riideid kui vähegi võimalik oleks. Need on naturaalsed, funktsionaalsed ja skandinaaviapäraselt lihtsad.

Ühes intervjuus on  Äli öelnud, et tema loomingut võiksid kanda loomingulised, kõrge mõttelennuga inimesed, kes raamivad oma unistavat võlumaailma rahuliku vaikse kestaga. Ja küsimusele, mis võiks olla iga naise garderoobis, vastab ta, et “tegelikult pole vahet, mis seal garderoobis on, riided muudab ilusaks nende kandja. Seega paras annus enesekindlust ja -armastust, heatahtlikkust ning malbust. Naiselikud omadused, mis muudavad ilusa naise veel ilusamaks ja kiirgavamaks.” Mulle nii meeldivad need mõtted ja kuigi ma olen Äliga kohtunud vaid ühe korra, siis võin öelda, et tema enda malbe ja heatahtlik loomus peegeldub 100% tema loomingus.

Nagu te arvata võite siis otsus, mida valida, ei olnud lihtne. Ma olin tegelikult välja valinud ühed püksid ja ühe pluusi, kuid valged püksid ei tundunud kuigi praktilised ning varrukateta pluus ei sobi minu hetke käsivartega. See kleit aga oli perfektne. Sobib kanda nii pidulikumal puhul kui igapäevaselt, mulle meeldib kui riided on funktsionaalsed. Sama lugu ka jakiga. Saab kanda nii kleidi kui teksadega.

Selline valik. Lihtne, mugav ja ei jää garderoobi seisma.

 

Üks blogija on minu kohta kirjutanud niimoodi: “Absoluutne vau effekt oli, kui Eveliisi nägin. Ten point – kõik, soeng, huulevärv, riietus. Kriss Sooniku kingad oleks võinud number suuremad võinud olla, aga kui ta neis ennast hästi tundis, siis kena kooslus oli. Naisterahavas, kes oskab hästi kirjutada, teab oma kohta elus, on enesekindel ja tark. Kui ma aga mõtlesin, milline koorem tal võlgade naol kanda on, siis oli mul temast õige pisut kahju. Aga tore, et ta on kõik need aastad blogis oma raskeid aegu kajastanud ja suudab pea püsti oma eluga edasi minna. Imetlusväärne:)

Esiteks muidugi aitäh talle, sest vahelduseks on tõesti tore ka komplimente saada, aga…vaatasin hommikul kingi jalga tõmmates, et kurat, oleks jah võinud kingad number suuremad osta. Täitsa naljakas, et ma ise seda ei varem märganud. Nüüd nats häirib. Aga kuna kingad on tõesti mugavad ja mulle niiiiiii meeldivad, siis käin ikka, niikaua kuni ära kuluvad või katki lähevad. Aga tokud vist väga kiiresti katki ei lähe, eks siis kannan nii kaua kuni moest lähevad:D

Exit mobile version