Site icon Eveliisi eluviis

Igale blogijale oma psühhopaat

Advertisements

Mulle on erinevatest blogidest silma jäänud, et igal korralikul blogijal on oma psühhopaat. Mind on ka ähvardatud ja sõimatud, aga need on ikka olnud pigem seda tüüpi, et kellelgi on olnud oma paha tuju välja elada ja kes ikka sobib paremaks peksukotiks kui üks blogija. Nüüd on aga mul ka oma isiklik psühhopaat.

Minuga ei suhtle, aga suhtleb minu tuttavatega, räägib minust. Ma olen tema tegutsemisse suhtunud huumoriga, sest no ei ole väga adekvaatne jutt. Täna aga kirjutas mulle üks vana tuttav, et teda tüütab mingi poolsegane ja hüsteeriline naine. Ma täpsemalt ei hakka selgitama, miks ja mida, aga korraks tekkis hirm küll. Ei, mitte ähvarduste pärast, see on naljanumber, aga hirm, et pärast ongi tegu mingi hulluga. Ebastabiilse inimesega. Tema käitumine on meid palju mõtlema pannud, et päris korras ei saa tal kõik olla, aga kui juba inimene, kellega ma aastaid ei suhtle, hakkab kirju saama, nii et peab mulle teada andma, et mingi hull talle kirjutab, siis no ma ei tea. Tahtvat minu ülemustele kirjutada. Mida? Miks? Aga väike vihje – minu ülemus olen mina ise. Ja teine vihje – äkki peaksin hoopis mina tema ülemustele kirjutama? Tema ametikohale minu arvates ebastabiilne inimene ei sobi, võib olla peaksin mina neid hoiatama?

Ja kuna ilmselgelt see inimene loeb mu blogi, siis ma nüüd ütlen ka siin, et lõpeta ära, ela oma elu. Kui see susimine ja ähvardamine ei lõppe, siis ma panen need kirjad ja sõnumid siia üles, mis mulle saadetud on. Minul ei ole midagi karta ega ka kaotada. Aga kas sina tahad, et sind kõik hulluks pidama hakkaks?

 

Exit mobile version