Site icon Eveliisi eluviis

Reklaam. Puhas reklaam. Sest lihtsalt hea kraam.

Advertisements

Ma olen oma sinasõprusest Turblissiga varem ka rääkinud, aga eile kui ma endale jälle turbamaski tegin ja reaalselt tundsin, kuidas see mu kortsud (kasvõi ajutiselt) pingule tõmbas, mõtlesin, et ma pean sellest heast kraamist natuke rohkem rääkima. Sõna otseses mõttes reklaami tegema. Sest häid asju tuleb kiita.

Nende näomaskiga olin ma ammu tuttav, ebaregulaarselt ka kasutanud, aga nüüd on mul paarist tootest lausa sõltuvus. Esimesest olen ma juba rääkinud, aga kui te pilte vaadates mõtlete, miks see üks pudel nii kriimustatud on, siis sellele ongi üks väga lihtne selgitus – see on mul kogu aeg kaasas ja igal pool. Mul ei ole kunagi olnud probleemne nahk, aga mul on kuiv nahk. Eriti kuivaks muutub see lennukisõidul ja üllatus-üllatus Norra talves. See sügvaniisutav näoõli on puhas õnnistus. Mul on oma pudelike peaaegu otsas, sest ma kasutan seda igal hommikul ja ilma selleta kohe ei oska (ERITI Norras!).

Teine toode, mida mulle meeldib hommikul näole piserdada on rabatoonik. Nüüd olen ma seda kasutanud kolm kuud ja eile kui ma peeglisse vaatasin, pidin ise ka imestama kui särav jume mul oli. Ausalt, ma ei liialda. Kuna ma väga palju meiki ei armasta, siis on jume minu jaoks väga oluline, aga ka meiki kandes meeldib mulle päeva peale sellega nägu värskendada.

Sära andev rabavesi 24K kullaga, mida ma küll Norra kaasa ei võtnud, sest igapäevaselt ma talvel ei raatsi seda kasutada, on ka veel üks neid lemmikuid, mille ma pean ära mainima. Suve saabudes olen ma kindel, et sellest saab meie suvi suvelemmik nr1. Kas veame kihla?

Kehaõli on mu meigikotis samamoodi asendamatuks muutunud, täpselt samadel põhjustel, et kuiv nahk, aga lõhn…ka lõhn on üks põhjus, miks see mu üheks uueks lemmikuks on saanud (peale vana head EA Green Tea´d, EA jääb mu jaoks alati selleks esimeseks lemmikkreemiks, nii nagu mu lemmiklõhnaks jääb alati Issey Miyake L´eu D´Issey, kuigi lõhnade suhtes olen ma tunduvalt rohkem truudust murdnud kui kreemide suhtes.)

Ja lõpetuseks minu lemmiklemmiklemmik, absoluutne must have kõikidele, kel juba natuke või rohkem vana nahk, mis pinguldamist vajaks. Bioaktiivne turbamask 24K kullaga – aitäh sulle, et sa olemas oled! Reklaamtekst ütleb “tõestatud toime”. Ma kirjutan kahe käega siia alla. Ma ei saa öelda, et mu otsmik on nüüd kortsuvaba, seda mitte, ilmselt päris imetoodet vananemise vastu ei ole siiski olemas, aga olemasolevaid kortse SILUB see mask küll täiega. Pinguldab nahka ka. Selles ei saa üldse kaheldagi. Peale 10 minutit maski on nahk hoopis teine. Teate kui ilus sära nahale jääb peale maski tegemist? Olgugi, et (minu puhul) vaatab mulle peeglist ikka vastu kolme päeva pärast 37-aastaseks saav naine, siis see mask annab vähemalt seitse aastat noorema enesetunde. Ma tahaks küsida, et ei tea, mis imeained seal sees on, aga ma ju tean. Bioaktiivsed turbaühendid ja humiinained ning 24karaadise kosmeetilise kuld. Toimiv valem!

Mõnda aega oli mu lemmik Domina Elegans 5D Golden Beauty näomask, aga mingi hetk hakkasin ma otsima looduslikemaid alternatiive. 100% looduslik, vegan ja käsitsi valmistatud Turbliss tundub TÕESTATULT ülihea valik.

Mul oleks hea meel teada saada, milline on teie kokkupuude ja tagasiside nendele toodetele? Kas nõustute minuga? Jätke postituse alla oma kommentaar ja ma loosin reedel – 16.03 välja kotikese oma lemmik Turbliss toodetega. 

Turbliss was born out of the dream to give more value to a very special natural resource using the knowledge of our grandmothers in combination with modern science. Together with scientists and bog specialists, we have worked out unique methods how to find, dig, analyze, and process balneological peat in order to turn it into an easy to use functional cosmetic product for a modern human being.

Balneological peat is natural high technology. Its original composition is extremely rich and bioactive – humic, fulvic, and hymatomelanic acids, inorganic minerals, lipids, amino acids, enzymes, microelements, phytonutrients, antioxidants, and sulphur. These bioactive substances penetrate deep into the skin, restore its elasticity and normal functioning. Peat works a an effective anti-age treatment and an enzyme peel, it deep cleanses and balances problem skin, alleviates psoriasis and eczema, stimulates skin microcirculation and metabolism. Turbliss face masks are all deep cleansing and deeply moisturizing at the same time when used correctly. Humic acid is strong enough to reverse the oxidation process and reduce cellulite.

My favorites:

Deeply Moisturizing Face Oil – Limited Edition product for cold seasons. Deeply moisturizing and protective. Suitable to use as a cold protection. Contains high levels of omega 3, omega 6 fatty acids, linoleic acid and phytochemicals which keep the skin elastic and healthy. Orange and myrtle essential oils support skin structure and uplift the spirit. 100% natural.

Bioactive Peat Toner – 100% pure peat water. Cleanses, refreshens, revitalizes and tones the skin. Minimizes pores, helps even out skin tone and texture.  Restores normal pH of the skin. 100% natural. TurBliss Bioactive Peat toner is a living product. It is only mechanically filtered and contains the unique bioactive complex without any refinement. Real peat water is dark yellow or even brown because it contains the same humic substances as peat. Peat Tonic is packed in a dark glass bottle with a comfortable spray pump. It is easy to carry it around, to use it on a cotton pad or just as refreshing spray. The product does not contain any fragrances or additives. It is suitable also for sensitive skin. Hypoallergenic.

Bioactive Peat Mask with 24K gold – Pure micronized peat enriched with 24K gold. Smoothes out existing wrinkles and prevents the formation of new wrinkles. Slows down the process of collagen depletion. Gold ions stimulate cell metabolism and help maintain moisture balance. Decreases skin receptivity to allergies and infections and helps to restore skin tissue. Increases the production of elastin in fibroplasts keeping the skin elastic and toned. Bioactive substances penetrate deep into the skin and restore its normal functioning. Efficient anti-ageing treatment, reduces pigmentation, heals problematic skin, alleviates acne, eczema and psoriasis. Accelerates skin metabolism, enlivens and tones the skin. Proven results. No added ingredients. 100% natural.

Firming and Elivening Body Oil – A perfect home SPA product with a strong aromatherapy effect. Moisturizes, firms and revives dry and dull skin. Geranium and juniper berry stimulate skin metabolism, help to reduce water retention and remove toxins from the skin. Suitable to use as a massage oil. When applied to damp skin the oil absorbs quickly. Recommended to use after Bioactive Body Scrub Mask. Contains natural essential oils. 100% natural.

Would you like to win Turbliss peat products? If so, then just leave a comment under this post if you have had any experience with peat products before? I will pick one lucky winner who will receive a bag with my favorite Turbliss products this Friday – 16.03. 

Exit mobile version