Site icon Eveliisi eluviis

Pidune nädalavahetus

Advertisements

Teate mis? Mul oli päris pidune nädalavahetus. Reedel käisin töökaaslastega hilisel jõulupeol. Pulli sai. Kõige rohkem pakkus muidugi töökaaslastele nalja minu kodu leidmine. Olla nagu küülikuauku kukkumine, et siis end Eveliisi imedemaalt leida. Peab tunnistama, et minu teejuhatus oli tõesti veidike segane. Valges ja pimedas siia jõudmine on kaks eri asja. Lauta, mis on oluline teeviit, ei ole pimedas ÜLDSE näha.  Aga on olemas. Päriselt.

Laupäeval pidasime me Mareki sünnipäeva. Peo pärli enam uuesti jutustama ümber ei hakka, aga kui te ei ole juba lugenud, siis minge lugege, saate naerda. Päriselt oli see olukord veeeeeeeeeeel kordi naljakam.

Mul oli täna plaanis hoopis teistel teemadel blogida, aga kuna üks tuntud blogija seda teemat puudutas, siis ma jätan mõneks ajaks oma mõtted tallele. Muidu olen jälle kade ja vihkaja ja jumal teab, mida teised blogijad pärast veel kirjutavad mu kohta. Jagan hoopis suvalisi pilte nädalavahetust.

Sest kihvt nädalavahetus oli.

Haihtuv laut. Päeval olemas. Öösel täiesti kadunud. Mitte parim teeviit nagu selgus.

Idas on ilmselt peidus tulevane juuksur. Või stilist. Kui talle tuli pähe, et minu soengut PEAB kaunistama Norra lipp JA kroon, siis see tuli ka teostada.

PS: Kas te panete tähele, et ka minu juustealased oskused on täienenud. Ma olen peaaegu õppinud Idale patse punuma. Üks mu klassiõde väidab muidugi, et tema õppiski patside punumise 4. klassis minu käest ära, aga ma ei usu teda. Ma alles praegu teen algelisi samme sel teel. 

Marek sai kingituseks sobiliku raamatu. Tundub, et Ida on oma isa tütar. Talle pakkus “täiusliku koduperenaise raamat” sama palju huvi.

Kõige pealt teooria ja siis praktika.

Idale jõuluvana tõi. Kui keegi teab, kas ja kus neid ka Eestis müüakse, siis ärge infot endale hoidke. Sheering is keering!

Magav laps = parim laps. Enne seda olime me umbes tund aega temaga kakelnud. Sest noh iseloomud. Kumbki ei anna järele. Mina olen 36, tema 4.

Natuke tuli peo sekka tööd ka teha. Meil oli välja mõeldud hästi cool story pildistamise jaoks. Modell on aga natuke pirtsakas. Vist ei saa piisavalt palka. Aga vähemalt on ta nunnu.

Vaatasin aknast välja ja mul tekkis täiega tunne, et me elame “Novembris”. Selles filmis noh.

 

 

Exit mobile version