Site icon Eveliisi eluviis

Sest ma olen Kukk!

Advertisements

Sõbranna saatis mulle lugemiseks Kuke aastal sündinud inimese iseloomustuse. Ma hakkasin ausalt kõva häälega naerma, sest noh tundub, et ma olen by default üsna kehva iseloomuga, nii et mis te tahate siis must saada. Jagan teiega ka parimaid palasid. Uudisena ei tulnud mulle ükski asi, nagu oleksin ise ja endast kirjutanud, ilmselt ei tule uudisena ka perekoolile, sest nemad on mind ammu niimoodi süvaanalüüsinud, aga mõnusat lugemist ja (minu) äratundmisrõõmu.

Metallkuked on väga, väga paindumatud ja nendel on oma isiksus, mida keegi teine ei suuda naljalt muuta. Metallkukega tuleb teistel inimestel väga ettevaatlik olla, kui sa teda solvad võib ta väga külm ja ebaviisakas olla. 

Metallkuked kõlavad teiste inimeste jaoks kohati ülbelt ja jätavad endalegi teadmata teistele mulje, et on kurjad. Seega võib metallkukk kuulda tihti lauset: “Alguses ma arvasin, et sa oled selline kuri või üle, kuid kui ma sind tundma hakkasin, siis sa ei olegi selline.” (KUI mul oleks euro, isegi mitte euro vaid mõni sent iga korra kohta kui ma seda lauset kuulnud olen, siis ma oleks ausalt miljonär.)

Kuke aastal sündinud on suhteliselt energilised ja elujõulised, mis on väga hea omadus. Küll aga, kui sa lähed Kukega riidu, muutub kogu see energia, mis tema sees on, tapvalt tuliseks. Kukk suudab nii tuliseks minna riiu käigus, kus ta kasutab kõiki oma sõjakaid oskusi. Kukega riius ei soovita olla, nad on valjud ja lärmakad. Seega hoia Kukega head suhet, et teda mitte ärritada. Sa võid pisiasja pärast teda nii välja vihastada, et ei oskagi teda lõpuks maapeale tuua. (Küsige mu õelt ja emalt või Marekilt!)

Vot selline inimene olen ma. Pretty bad. Okei, ei olnud ainult halba. Tööd armastan ja perekonda (kõige rohkem perekonna ligi hoidev Kukk on Kalad), korda ja multifunktsionaalsust. Aga noh…ikkagi (riiu)Kukk ka täiega. Enesekeskne ka. Kes tahab mind rohkem tunda vüi on ise Kukk ja tahab teada, kas läheb pihta, siis siit saate rohkem lugeda.

Kes veel riiuKukk on? Kas te üldse usute neid horoskoope? Lähevad teie omad täppi?

 

Exit mobile version