Motesilje by Silje Pedersen

Silje Pedersen on teine blogija, keda me oma promoüritusele soovisime. Põhjuseid selleks oli mitu. Esiteks on ta tõeline moeekspert, töötanud moetoimetajana ajakirjades nagu KK ja Henne ning pannud aluse Norra tuntumale moeportaalile MinMote.no-le, lisaks tegi just tema alguse fashion web-tv´le Norras. Ta on töötanud modelli, saatejuhi, ajakirjaniku ja stilistina ning õppinud meediat ja kommunikatsiooni Los Angeles´is. Fashion Week´id ja Silje Pedersen käivad käsikäes. Teine põhjus oli tema vanus – ta on 40aastane ja täpselt selle vanuse ja sihtgrupi esindaja, kellest meie huvitatud oleme. Minule endale meeldis aga tema juures ehk isegi kõige rohkem see, et ta on tegelikult täiesti tavaline naine ja ema. Nagu sina ja mina. Selline naabrinaise tüüpi. Aga temas on lisaks midagi erilist, midagi, mis teeb temast stiilse ja moeka naabrinaise. MoteSilje (mote = norra keeles mood).

Teisipäeval kui ma viimasel hetkel blogijad vahetasin oli Silje veel ka üritusele tulemas, kuid temaga läkski täpselt nii, et sel ajal kui mina kauplesin hinna üle, tuli teine ettevõte ja broneeris ta silma pilgutamata ära. Tundide mäng. Ma jäi oma mänguga umbes neli tundi hiljaks. Aga sellest pole midagi. Otsustasime siis, et Silje promob meid lihtsalt läbi oma blogi ja Instagrami ning kutsub oma jälgijaid samuti ostuõhtule tulema.

7516813856__MG_9870_edited-1.jpg7516813856__MG_9877b.jpg

Kui me Siljega koostöö kokku leppisime, siis samuti sain ma kõige pealt teksti mustandi, sain teha soovi korral muudatusi ning vaatasin üle, kas pildid sobivad. Tema oli üks neist blogijatest, kes ütles, et ei soovi pesu enda seljas reklaamida ja küsis mitu korda üle, kas see on meie jaoks okei. Muidugi oli see okei, sest mida erinevamad on postitused, seda huvitavam.

PS: Me oleme blogijatega rääkinud, kas ja kuidas peaks blogipostituste juures märkima ära, et tegu on reklaamiga. Norras on kohustuslik see kohe teksti alguses välja tuua. Ilma selle märketa tuleb päris palju pahandust.

Fotod: Motesilje.no

Leave a Reply