Minimaalsete volüümidega abikaasa

Tallinn Fashion Week raames käisin ma reedel BonBon Lingerie moeshow´l. Kui teile kuidagi on jäänud märkamatuks, et BB on minu lemmik pesubränd (okei, vbla For Love And Lemons meeldib mulle tiba rohkem, aga BB on mulle kättesaadavam “argiluksus”, lisaks kodumaine, mida ma hindan) siis nii see tõesti on. Aastaid, no ikka nii seitse-kaheksa aastat. Seega teid ei saa kuidagi üllatada, et ma sellest show´st vaimustuses olin. Millest ma aga seekord tõeliselt vaimustuses olin, oli plus- size modelli kaasamine moelaval.

Ma pean olema üdini aus ja ütlema, et mulle tegelikult meeldivad kõhnad modellid, aga samas pesumodellina meeldivad mulle ka volüümikad, nö tavalised naised. Sellised nagu mina ja sina. Või võib olla mitte sina, aga mina küll. Näitasin ka Marekile volüümika modelli fotot, teda tegelikult provotseerides, sest ta on just see mees, kellele meeldivad kõhnad naised, kes aga endale peale 10 abielu aastat saanud pehmemate kehavormidega naise. Vaatas seda volüümikat naist ja kiitis heaks, lisades, et huvitav, kuna tema “minimaalsete volüümidega abikaasa” (püüdes siis öelda, et ma olen minimaalselt paksuks läinud) pesus moelaval üles astub.

Aga see selleks. Ma tahan kodumaist pesubrändi kiita selle sammu eest. Väga kihvt. Kogu kollektsioon oli muidugi üliäge ja ma ei jõua oodata, kuni uus Marilyn Kerroga koostöös valminud kollektsioon poodidesse jõuab, aga eriliselt äge on see, et uus kollektsioon rõhutabki IGA naise naiselikkust, hoolimata kehavormidest ja kujust ning kaalust. Ja täpselt nii see olema peakski, mäletate ju küll, et läbi pesu saab ka suvaline koduperenaine olla nii bitch, mother, lover, sinner and saint.

Nii ongi ka minu “kaltsaka-looki” all tihti peidus seksikas pesu, sest see paneb mind tundma enesekindlana. Ma tean, et see kõlab nii imalalt ja klišeelikult, aga see on minu väike saladus. Nii et need “minimaalsed volüümid” ei häiri mind. Või noh häirivad, aga ilus pesu paneb need mind unustama.  Näiteks allpool toodud “jälle kaltsaka” outfiti all on peidus minu lemmik komplekt (PS: one size stringid on geniaalsed! ei pea L suurust ostma ja saab end peenikesemana tunda!)

Muide, mu “kaltsaka-look” riided on suurema osa ajast pärit second handist. Mulle lihtsalt meeldivad kirbukad ja kaltsukad, sest ma leian sealt hoopis minulikemaid riideid kui pärispoest ning palju soodsama hinnaga kui poest. Pesu on midagi muud. Pesu on minu…tahtsin kirjutada salarelv enesekindluse tõstmiseks, aga sain aru, et see kõlab ikka liiga 50 halli varjundit stiilis. Ütleme siis lihtsalt, et ma olen pesufänn.

22405773_1532814723423733_3384922901061479349_n.jpg

Kes tahab näha, mis uuel aastal BonBon fännepoes ootamas, siis vaadake seda videot. Tasub oodata? Vaadake ometi seda iludust! Pesukomplekti pidasin siis silmas!

5tEqBv1AKvaBVjVMr9zlXH.jpg

13 thoughts on “Minimaalsete volüümidega abikaasa

  1. Nõustun eelmisega halli juuksevärvi osas. Soe toon sobib Sulle paremini. Loomulikult, kui Sulle endale meeldib, siis why not. ( räägib tumedast kanapasakollaseks saanud naine )
    Muidu näed Sa alati mõnusalt boheemlaslik ja ilus välja. 😉

    • Ma tahtsin vaheldust kollakale ja valgele, päris nii hall polnud plaanis, aga ma ei kurda tōesti tulemuse üle. Tuli teistsugune;) ja vanus ja välimus pole mu jaoks esmaolulised, st näha noorem välja kui olen. Olen kes olen.

  2. Tohib küsida, mis suuruses rinnahoidjat kannad? Ka minu arust on BonBoni pesu väga ilus, kuid D-korvi (loomuliku ja veidi vajunud, mitte pornostaarilikult prinkis) kandjana ei tundu sealt miski sobiv ja keha kaunistav…

  3. Ausalt öeldes on see värv mõnusalt karge ja stiilne vaheldus minu jaoks juba tüütule soojale kollasele, mille ilusana hoidmine ka kerge pole. Rõivad ka viis pluss nagu alati, sul on hea (raske lauga) silm 😉

Leave a Reply