Site icon Eveliisi eluviis

Havi käsul minu soovil

Advertisements

Veel paar kuud tagasi olin ma kindel, et tähistame meie pulma-aastapäeva, kas 1) Kõue mõisas või 2) Itaalias, sest noh need on kaks minu lemmikkohta. Mingil hetkel aga hakkasin ma mõtlema, et need oleks kaks MINU lemmikohta (mitte et Marekile need ei meeldiks, aga need oleks siiski MINU eelistused), et ehk oleks aeg vahelduseks mõelda Mareki soovidele. Nii ma siis paningi oma hallid ajurakukesed tööle ning mõtlesin, millest Marek viimasel ajal eriti rääkinud on. See ei olnud väga raske. Kümme aastat on ta unistanud, et meie majas oleks saun ja kümblustünn. Viimased paar kuud on ta rääkinud ka (võibolla vihjena?) puidust käekellast. Selle viimase kohta pean ma ütlema, et ma ise ei fänna eriti neid puidust tooteid, kuid tänu sellele kellale muutsin ma oma meelt. Mulle on alati need puidust asjad tundnud rohmakad, aga see kell pani mind meelt muutma. Lausa nii, et ma näeks samasugust kella ka enda käel.

Havi käsul minu soovil saigi sel aastal 10. pulma-aastapäeva puhul korraldatud aiapidu sauna ja kümblustünniga sõprade ja pere keskil, nii et peo keskmeks oli vahelduseks just Marek ja tema soovid.

Sauna ja kümblustünni kohta pean ma ütlema, et sai vist viga tehtud. Nüüd tahab Marek neid koju veelgi rohkem. Ma mõistan tegelikult seda soovi. Ja seda enam on mul hea meel, et ma sain talle kasvõi üheks õhtuks seda pakkuda.

Meie eilse aiapeo ilm oli täiesti kohutav, aga kui ikka on kõige ägedamad sõbrad, siis vahet ei ole, mis ilm on

SIIRAS TÄNU:

Marlep Grupp

Saunatripp OÜ

Bobo Bird

 

 

 

 

Exit mobile version