Site icon Eveliisi eluviis

#volber

Advertisements

Kas pole kummaline, kuidas kõik sõltub tegelikult taustast?

Ilmselt ei ole inimest, kes ei oleks tähele pannud kui kehv ilm on viimasel ajal olnud. Ma ei ole muidu väga ilmast sõltuv inimene, ses mõttes, et laias laastus on mul kama kaks, mida ilm teeb, kuid ka mina pean tunnistama, et nüüd on ka minu kannatus viimasele piirile viidud. Eile õhtul kui ühtäkki ja täiesti ootamatult ilm tuulevaikseks muutus ja isegi päike paistma hakkas, vedasime me oma kered õue lõkke äärde ja olime rõõmsad, et ilm lõpuks ilus on.  Mida? Ilus ilm? Jah, kui eelmistel aastatel oleks me sellise ilma kallal virisenud, et appi kui külm on, siis antud olukorras tundus eilne ilm lausa fantastiline.

Nii mõnus oli sõprade seltsis õues istuda. Kell kümme oli meie pidu läbi. Vanasti sellel kellaajal alles peod hakkasid.

 

The weather has been insane lately. Too cold for my liking. But it is funny how things change when put into perspective. Yesterday when suddenly the sun came out and wind had disappeared we felt the weather was wonderful and went to sit outside. Weather wonderful? What? Well, yes, I am pretty sure years before we would have complained how the weather is awfully cold, but in this situation when it has still been winter in April a sudden ray of sunshine was all that was needed. 

It was such a pleasure to sit outside with friends. Have a party. Which ended at 10 o´clock. In “good old times” the parties started at 10:D

Exit mobile version