The joy of dressing is an art

Facebookis sai juba näidatud väikest “moedemonstratsiooni” ja kuna Instagramis sai naljaga pooleks öeldud, et ma võiks oma blogi kinni panna ning Idale oma moeblogi teha, siis siit tulebki “Ida moeblogi” esimene postitus. Miks ometi tehakse nii palju ilusaid lasteriideid?

//Sometimes I really think that Ida could have her own fashion blog. There are so many nice clothes for children! Here´s her “fashion blog´s” first post;)

IMG_9457.JPG

Mantel/coat – second hand

Tennised/sneakers – Paavli kaltsukas Paavli kaltsukas second hand (2,50 eur)

IMG_9460.JPG

Teksakleit/ Dress – Humana second hand (1,50 eur)

IMG_9473.JPG

Teksad/Jeans – Humana second hand (1,50 eur)

IMG_9520.JPG

Pluus/Top – Humana second hand (1 eur)

IMG_9521.JPG

Kingad/Shoes – Junibacken;)

IMG_9570.JPG

Printsessikleit/Princess dress – Skattkammaren Stockholm;)

IMG_9566.JPG

IMG_9597.JPG

Müts/hat, nahktagi/leather jacket, püksid/trousers – second hand

IMG_9610.JPG

Oravakindad/Squirrel gloves – Norra käsitöö/Norwegian handicraft

IMG_9624.JPGIMG_9645.JPGIMG_9679.JPG

Kleit/Dress, saapad/boots – Emmaus  second hand

Teine kohvritäis on veel lahti pakkimata.

There´s more in the other suitcase. 

19 thoughts on “The joy of dressing is an art

 1. Kui sa ütled mulle, et ta selle Elsa koti ise nii tublilt on värvinud (see on ju säärane, mida peab ise, eks?), siis minu poolt aplaus! Lentsik on nõks vanem, aga tal see värvimisoskus (no piirjoontes püsimine pigem) vajab veel harjutamist 😀

 2. Vabandust aga.. see ju ei ole kuskilt otsast moodne:D
  Ma moistan, et taotlete nii endal kui lapsel sellist lohakat elegantsi! Aga see ju pole ka see:D teie stiil v siis noh, lack of it, on random shit pimedas selga

 3. Ma arvan, et need riided (kui üldse on sobilik lapse riideid hinnata) on igatahes lapsesõbralikumad ja elutervemad, värvilised, kui need emmed, kes titele sünnitusmajas teksad jalga venitavad, või skinnid + nabaka tagi selga topivad.

  väga eluterve!

 4. klikkisin huviga lahti. lastele on tõesti palju ja kenasi asju
  ka väga lahedat lohakat elegantsi
  aga postitus on ju suvalistest nartsudest
  need pole isegi mingid sekkari superleiud
  Laulist paremini ma ei oska ennast väljendada
  ok jätame selle shit ära aga rändom asjad pimedas selga – just täpselt
  eks iga ema jaoks on tema laps kõige-kõige aga ära nüüd üle ka reageeri selle imetlemisega

  • Asi pole imetlemises ega superleidudes. Mu meelest on vahvad riided, sobivad lapsele, meeldivad lapsele.
   Boonuseks hea hind ja taaskasutus. Miks mitte seda propageerida?
   Üleüldse on lastemood lõbus ja rohkem lubatud kui täiskasvanutele;)

 5. Väga tore postitus. Just see idee, et laps võib sama nunnu ja kena välja näha paarieurostes second-hand riietes kui sajaeuroses ülehinnatud “firmariietes”, millest niikuinii kohe välja kasvatakse, kuid mida osad emad taga ajavad, sest “ainult vaesed ostavad kaltsukast” ja “laps vajab parimat”.

  • Ma üldse ei ütle, et lapsele ei peaks/võiks osta ka kallemaid asju ja pärispoest, kuid mu meelest ongi oluline see, et mingeid must-have firmariideid ei aetaks iga hinna eest taga, sest muidu teised vaatavad viltu, et äkki ei saa lapsele parimat lubada.
   Mulle väga meeldivad teatud brändid, kuid osad riided ON ülehinnatud ja neid ma põhimõtteliselt (enam) ei osta. Samas ei tähenda see kuidagi, et Ida ei võiks kanda viimast Moschino lastemoodi. Või et tal ei oleks riideid nö tavapoodidest.
   Ja mulle lihtsalt ka meeldib taaskasutus. Mul on alati hea meel kui leian soodsa hinnaga mõne ilusa/tavalise/moodsa asja ning propageerin suurima hea meelega taaskasutust. Olgu see siis moodne või mitte

 6. värvid kevad on ju lahe, pigem las laps olla rõõmus ja värviline, kui hall mass ja n.ö maitsekalt vanadaamilik” välja näha selline üleni mustas või hallis riietuda nagu vahel kuulsuste lapsed on välismaal. taaskasutus on igati tore :), mulle siiamaani meeldib see. valid, mis meeldib ja soodne hind ka ning kui katki või kulund, viskad ära või ostad uue jälle.

 7. Kas sa päriselt arvad, et su laps on nendel piltidel moekalt riietatud? Esialgu arvasin, et su jutt ja need pildid on rohkem naljaga pooleks. Taaskasutust muidu pooldan väga.

 8. vahvalt kindlasti. ja mis täpselt sama oluline – eakohaselt. ma olen väga nõus ühe kommentaariga, kus mainiti kohe sünnitusmajas skinny jeansidesse surumist. laps ei ole väike täiskasvanu, ta peabki lapselikes riietes olema, mitte mingites haute couture kaltsudes.

 9. Sul on väga armas tütar! Mulle meeldivad väga valge müts, oravakindad ja lilla mantel – just see, et lapsel ongi päriselt mantel seljas, mitte mingi järjekordne jope.

  Ma tüdrukute moe koha pealt ei oska midagi öelda, aga poistele mõeldud “mood” on küll sageli selline, et karju appi. Paariaastasele lapsele mootorratturijaki stiilis asjandus selga, kingalusikaga jalga aetud teksad ja trikksärki imiteeriva mustriga T-särk … No ei paista ei mugav ega ilus, äge ka mitte.

Leave a Reply