Site icon Eveliisi eluviis

Mu sisemine jumalanna räägib pesust //My inner godess talks about lingerie

Advertisements

Mul ei ole väga palju pesu. Põhjuseid selleks on mitmeid. Ma olen valiv. Mulle meeldivad vaid teatud tooted. Mulle ei meeldi vana ja väsinud pesu. Näiteks valge pesu viskan ma ära kui see ei ole enam kriiskav valge nagu poest ostes. Odav pesu mulle aga ei meeldi. Mitte hinna pärast, vaid sellepärast, et need ei istu mu seljas. On ka erandeid, aga laias laastus ei sobi mu kehaga suvaline pesu. Lisaks sellele ajavad materjalid sügelema. Mul on omad lemmikud. Näiteks üks BonBon Lingerie kreemikas korsett. See on minu hea enesetunde pesu. Kui see on seljas, siis tunnen ma end seksikalt ja võitmatuna. Ma ei liialda. See istub hästi, toob esile keha plussid ja varjab miinused. Seda konkreetset mudelit nad enam ei tee ja seepärast ei raatsi ma seda ka liiga tihti kanda, aga see on maailma kõige mugavam ja ilusam, kõige minulikum pesutükk üldse.

Mulle meeldivadki korsetid. Lillehammeris mööda ostukeskust jalutades leidsin ma ühest poest allahindlusega musta korseti, pealt vaadates selline klassikaline pitsist korsett ja väga odavat muljet ei jätnud. Hind oli 49.90 ehk ca 5 eurot. Muidugi pidin ma selle ära ostma, sest noh tasuta ju. Selga ei proovinud, sest number oli õige. Tulin koju, panin selga ja vandusin end maapõhja. See korsett on maalma kõige ebamugavam ese. Kui ma seisan, liigutamatult, siis ei saa väga kurta, siis näeb see enam vähem kena välja, aga nagu ma end liigutan või jumal hoidku istun, liigub korsett mulle kuhugi kurgu alla ja korvid on tühjad nagu oleks ma 67 korda suurema korviga rinnahoidja endale selga lükanud. Ei, ma ei ostnud vale suurust. See lihtsalt on nii ebaproportsionaalne ja nii paganama ebamugav. Vähe sellest, et see ajab keha täiega sügelema.

Okei, viis eurot ei ole miski summa, mida taga nutta, küll nutaks ma taga 20 eurot kui oleksin selle mingil põhjusel täishinnaga soetanud. Olgu see mulle õppetunniks ja meeldetuletuseks, et igasugu jama ei tule kokku osta vaid selle pärast, et see on hea hinnaga.

Edaspidi jään oma valikutele ja põhimõtetele ikka truuks. Hästi istuv ja kvaliteetne pesu on heaks enesetundeks oluline.

Foto: BonBon Lingerie

I do not own a lot of lingerie. The reasons are quite simple. I am picky. I do not like all kind of lingerie and when financial means are limited I´d rather have a few twith good quality than a lot with questionable quality.  I have this thing for corsets, I love them. And there is one favorite. A creamy corset from BonBon. It is now over three years old, but looks like a brand new and damn, it suits me perfectly. It gives body the right curves and is just wonderful. My absolute favorite piece in the wardrobe. They do not make this model anymore. But I know that corsets from this brand fit me 110%.

Last week I was in Lillehammer during sales and found a corset for 49,90NOK. Of course I had to buy it, because…well.. it was basically for free. And it looked quite good. I did not try it on. When I came home and tried it on, I realized after a few hours that it was a total waste of money. As long as I stood still it looked quite okay, but when I moved and dear God, sat down, the corset raised to my chin, giving the impression that I have boobs right under my chin and/or I have bought a bra 54 sizes bigger. And it itches. 

Of course 5 euros is not too big money to be sad about, but I definatley would have been sad if I had wasted 20 euros which it cost without sale. Let this be a lesson and reminder that I do not have to buy things just because they seem to be for free. 

Exit mobile version