Jajaaa, talv on ilus küll

Nojah, ma olen siin ikka seda va talve oodanud, et oleks natuke näpistav pakane ja lumi ja…Talv on ilus küll ja õues on ka tore olla, aga SENI KUNI PÄRAST SEDA ON VÕIMALUS TUPPA SOOJA MINNA! Muul juhul on talv ja külm vastik. Kui te mu Facebooki lehte jälgite, siis te juba teate, millega meie õhksoojuspump meid täna üllatas. Palju õnne sünnipäevaks siis, Marek! Ja no tõsi, on teine juba pensionieas (mitte Marek, vaid ikka see õhksoojuspump), aga kas ta ei oleks võinud pensionile minna SUVEL? Ei, ta annab otsad siis kui ees on ootamas selle talve esimesed külmad ilmad.

 Meil on küll majas ka ahi, kuid selle oleme me vist mingi soss-sepal lasknud ehitada, sest minu arvates see küll enam sooja ei pea/anna. Noh parem muidugi kui üldse ilma ahjuta, aga jeebus…ma olen täna päev otsa kodus olnud ja kui ma tegelikult ei armasta väga soojas elada, siis nüüd külmetavad isegi mul varbad. Ah, mis vaid mul. Hommikul ütles isegi Ida, et temal on külm. Ja tal ei ole kunagi külm. Siis ma muidugi lootsin, et kui ta õhtul lasteaiast koju tuleb, on õhksoojuspump juba parandatud. Ja mina vaid 60 või 140 euro võrra vaesem. Nüüd pean ma ootama hinnapakkumist varuosadele ja remondile ning esialgne summa tuleb mul korrutada võib olla lausa kümnega.

Ja just vaatasin mina, et uus aasta algas nii kenasti – enne kui raha läks välja, laekusid eelmise aasta viimased arved, esimesed uued arved said teele pandud…Mulle hakkas lausa tunduma, et rahapuu on meie hoovil kasvama läinud.

Nii lühikeseks seda rõõmu siis jäigi. Külm on. Nüüd kuluks need mõnusad alpaka-pleedid ära:)

blogger-image-936220488.jpg

Leave a Reply