If love is blind, why is lingerie so popular?

Hiiliv keskeakriis või mis, aga pesuteemadel ma jätkan. Tegelikult on aga ilma naljata lood nii, et mul oli eile võimalus käia Bon Bon Lingerie tootmises ja  kogu selles pesuparadiisis tuli mulle meelde, miks ma kunagi ammu ammu BonBoni armusin.

Nagu te eelmisest postitusest aru saite, siis pesu on minu jaoks väga oluline. Mul on pesuga seotud kaks kiiksu – aluspüksid ja rinnahoidja peavad olema ühest komplektist või vähemalt sama värvi ning pesu peab olema kvaliteetne ja mugav. BonBoni poest käisin ma Tallinnasse kolides natuke kaarega mööda, ma kartsin sinna sisse astuda, sest see tundus nii luksuslik ja kallis. Ühel palgapäeval võtsin ma julguse kokku, astusin sisse ja üldiselt võin ma öelda, et nüüd juba üle kümne aasta on minu parimad ja lemmikumad pesukomplektid just sellelt brändilt.

Ma ei valeta teile, kui ma ütlen, et selle brändi pesu annab teile Victoria Secretsi modelli keha. Tehke proovi. Pange mõni nende komplekt selga, vaadake end peeglist, näidake end oma mehele ja te näete ise, et ma ei valeta.

Mõned aastad tagasi oli neil üks vintage korsetiga komplekt, see oli nii imeline, et ma ostsin mitmeid paare pükse. Korseti ostsin ma kahjuks vaid ühe. Enam seda müügil ei ole. Kuigi see, mis mul kodus pesusahtlis on, pigistab natukene, sest ma olen ikkagi kaalus päris mitmed kilod juurde võtnud, siis  on see siiani minu lemmik, mille ma erilistel puhkudel selga panen. Ma ikka loodan aegajalt, et ehk tuleb see mudel tagasi tootmisesse.

Senikaua kuni ma ootan, olen ma endale leidnud uued lemmikud. Lyra komplekt on see, mis on täpselt minu teetassike – must ja pitsiline, lihtne, kuid elegantne. Mugavust ei hakka ma eraldi välja toomagi, sest selle brändi puhul on see minu jaoks lausa iseenesestmõistetav.

lyra2

Ma olen siin blogis ka “paljastanud” oma lameda rinna. Tegelikult on nii, et sellel lamedal rinnal on palju eeliseid. Mulle meeldivad väga särgitüüpi tugevduseta rinnahoidjad ja eest avatavad kolmnurksed rinnahoidja. Need sobivad minu keha- ja rinnatüübiga kõige paremini (nt seesama) . Mugavad, loomulikud ja mu meelest äärmiselt seksikad. Vanasti kandsin ma lameda rinna tõttu vaid push up rinnahoidjaid, ka täna meeldib mulle mõne riietuse all neid kanda, kuid igapäevaselt armastan ma väga kanda “comfort”- tüüpi rinnahoidjaid.

Minu vaieldamatu salaarmastus on aga body´d ja korsetid. Eile BonBon laos olles leidsin ma end lausa mõttelt, et mulle meeldib pesu vist natukene rohkem kui vein. Ideaalset korsett-rinnahoidjat olen ma püüdnud leida erinevatelt tootjatelt, kuid peale seda vintage-korseti leidu olen ma truuks jäänud BonBonile. Need on samamoodi lihtsad, elegantsed ja istuvad nii hästi (nt see mudel)

lyra4

Ma ei arva, et naise juures on kõige olulisem olla seksobjekt või keha, kuid kauni pesu kandmine on naisena meie (eelis)õigus ja ma ei saa sinna midagi parata, et minu jaoks on see selline nauding kanda kvaliteetset ja mugavat pesu, et ma ei vahetaks seda iial millegi muu vastu.  Nagu ka öeldud eelmises postituses ei ole mul  väga palju pesukomplekte, sest ma keeldun ostmast odavat pesu ja kui mul pole võimalust osta seda, mida ma tahan, siis ma ka ei osta.

Mingi  aeg tagasi sattusin ma kusagil lugema arutelu pesuteemadel, kus paljud noored naised ütlesid, et üle viieka ei raatsi küll rinnahoidja eest kulutada. Ausalt? See ju läheb peale teist pesu katki!  Ja kui vaadata Bon Bon Lingerie hindasid, siis siit saate luksusliku pesu ja kõrge enesehinnangu täiesti keskmisest hinnaklassist. Mu meelest, kui ma ei eksi, siis H&M pesu maksab kohati sama palju.

lyra3

Üks kommentaator küsis minult hiljuti, et kust ma oma põhjendamatult kõrge enesehinnangu ostnud olen. Ma nüüd vastan talle, et ilmselt BonBon Lingerie poest.

20 thoughts on “If love is blind, why is lingerie so popular?

 1. Olen siin selles osas Sinuga ühes parteis (tegelikult, olen mitmeski muus teemas ka, aga tihtipeale ei kipu sõna võtma). Pesu osas siis: mu meelest on see nii enesestmõistetav, et seljas olev pesukomplekt peaks omavahel sobima. Ma isegi ei tea, kust mul taoline arvamus või komme külge on jäänud, aga nii kaua kui ma mäletan, olen ma nii toiminud – ilmselt pubekast saati juba. Ma olen võimeline pesupoes vist tunde veetma, Ma ei astu sinna kunagi sisse, kui ma tean, et aega napib 😀 Mu lemmik on hollandlaste Hunkemöller – väga hea hinna- kvaliteedisuhe. Ja no mis seal salata, minu kehatüübile on seal kõikse parem valik (näiteks VS-lt pole ma leidnud ühtegi rinnahoidjat, mis mul seljas istuks ja mugav oleks).
  Et seda ilusat pesu ikka jätkuks 🙂

 2. MIKS peaks igapäevane aluspesu omavahel sobima ehk n-ö samast komplektist olema?
  Reaalselt tunnen huvi. Kas on mingi põhjus? Ma ei ole sellest kunagi aru saanud, mis vahet seal on kui üks on sinine ja teine must kollase triibuga. Pesu on riiete all ja üleüldse peaks siis selle loogika järgi ja teksad ja kampsun olena sama värvi ja samast riidest ning sokid ja kindad jne… Ok, naljaga pooleks, aga tõesti, miks?

  • Ma ei tea, miks, aga mul on alati selline “kiiks” olnud. Ma ei tea, kus see on tulnud või miks, aga mind häirib (enda seljas) kui on täpilised puuvillased punased püksikud ja siis must pitsrinnahoidja. No ja tegelikult teksad ja kampsun võiks ju ka omavahel kokku sobida. Sokkidest on mul suva, sest ma tunnistan vaid valgeid sokke, kui neid üldse kannan

 3. Mina arvan ka, et pesu võiks ikkagi kvaliteetne olla. Muidugi ma suudan mõista kuskohast see “üle viieka rinnahoidja alla ei pane” suhtumine tuleb, aga tegelikult tuleks ju mõelda, et rinnahoidja mõte ongi lisaks ilule ju ka hoida ning toestada. Keda see praegu külmaks jätab, siis võib enda peegelpildile vanust natukene juurde korrutada. Äkki annab uue vaatenurga 🙂

  Mulle endale meeldivad VS ja Etam. Suurem osa küll pärit viimasest, sest noh … lihtsalt kättesaadavam 🙂 Hind pimedaks ei löö ja valik on lai.

  Millest mul on üldiselt kahju on paljude laiemalt tuntud kettide imetamisrinnahoidjate valik. Et on kas vanaemale sobivad rinnahoidjad, mille hinnaklass on pigem madal, või siis ilusad, mis maksavad umbes ühe neeru. Aga vahepealne? Kuigi ega need tegelikult ilmtingimata vajalikud asjad pole ka muidugi 🙂

  • Jaa, see imetamiserinnahoidja teema oli mu jaoks täielik probleem, just sinu toodud põhjustel.
   Ma imetamisrinnahoidjaid ostma minnes vaatasin seda “vanaemade” letti ja mõtlesin, et ma ei pane seda never selga, lihtsalt ei suuda, aga siis vaatasin seda riiulit, kus oli vaja üks neer maha müüa ilusa pesu soetamiseks ja läksingi tagasi “vanaema” riiulisse

 4. Mul on ka hulga BonBoni pesu. A mis teema sellega on, et pesu peab MUGAV olema?! 😀 Nagu kas see pole elementaarne? Nii nagu peavad olema mugavad saapad ja püksid. Kes üldse on öelnud, et riided võivad ebamugavad olla? 😀

  • Minul on sellega oma teema. Ma olen mingi aeg kandnud ILUSAT, aga EBAMUGAVAT pesu ja peale seda on mugavus mu jaoks väga oluline. PS: Ma olen ka number väiksemaid kingi ja ebamugavaid riideid kandnud, sest ilus oli. Vbla sellepärast ma rõhutan seda väga:)

 5. Õõõõh, jälle mingi jama – need pesupostitused, kumbagi ma ei näe rohkem, kui ainult pealkirja ja siis kommentaare -.-

 6. Ja siis olen mina, kes ostab rinnahoidjaid põhimõttel peaasi, et selga läheb ja kui vaja maksan ka 60 eurot, sest lisaks selga mahtumisele peab ka mugav olema. Aga mingist Bon Bonist või muust luksusest ei hakka ma unistamagi. Viimane kord kui ma Triumphi astusin hakkas müüja küsimuse peale kas minu numbrit on, vaat, et naerma. 😀

 7. Vau! Lihtsalt imeline, väga lahedad pesud. Olen nõus, et ei ole nii lihtne leida selliseid, mis on ilusad, istuvad hästi ja teevad veel keha ka ilusaks. Alati on nii, et need mis on hästi istuvad teevad keha kuidagi imelikuks ja need mis muidu näevad head välja siis on jälle ebamugavad. Korseti tüüpi üleosad on ka nii-nii naiselikud ja armsad. Internetis surfates ühe poe leidsin kus on ikka korralik valik ja vägagi naiselikke asju, võib-olla isegi üle võlli veidi haha … https://www.mimimood.ee/ee/Seksikas-pesu/ Osad on igapäevasemad ja osad päris erilised. Sellega olen samuti nõus, et ülemine ja alumine osa võiks kokku sobida. Ise teengi nii, et hangin vaid valdavalt musta värvi pesu. Nii on kerge sobitada ja iga päev on hea tunne. Funktsiooni mõttes ka valged ja beezid komplektid loomulikult kapis olemas. Rindade suuruse osas olen ise ka tundunud, et äkki on liiga väiksed. Kannan C korvi, elukaaslane hindab hoopis tagumikku rohkem. Rinnad meeldivad aga tagumikku armastab, selles mõttes mehed on ka ikka täiesti omamoodi, ise ma tagumikku nii oluliseks ei oskaks pidada.

Leave a Reply