Ma naersin liiga vara ehk meestemoest veel.

Kuna ma olen sündinud aastal 1981, siis ega ma 1970 (meeste)moodi õnneks mäletada ei saa, aga täna sattusin ma mingile lehele, kus 1970-aastate moe parimad palad olid välja toodud. Selle kõrval tundub 2016 aasta mood täitsa okei. Ja ma tean, et moel on kombeks ringiga tagasi tulla, aga ma natukene palvetan nüüd vaikselt, et see moood nii pea tagasi ei tuleks. Või?


Ja lõpetuseks väikene moesoovitus pühapäeva meie maja moegurult. Ooo ei, see ei ole mina. Tundub, et ma naersin selle meeste põlvikumoe üle liiga vara.


(Kahjuks ei lubanud ta tervet pilti panna, aga see oli nagu 2016. aasta Vogue’ist. Triibulised põlvikud, bokserid ja triibuline kampsun. Ma ei vaadanud, kas ta välja minnes ka mingid pikad püksid peale pani;)

5 thoughts on “Ma naersin liiga vara ehk meestemoest veel.

  1. Ma ei tea, ma neid riideid üldse ei pannud tähele 😀 vaata parem, millised mehed seal riiete sees on, võrreldes tänapäevaste hernekeppide või lödipükstega.

  2. Hm, need sinine ja oranž vest ei olegi nii õudsed, kergelt kääbikulikud teised. Muidu on jah … hea poegi ähvardada, et kui te hästi ei käitu, siis emme õmbleb teile sellised riided. (õnneks ma vihkan õmblemist, aga lapsed ei tea seda, kui väga vihkan)

Leave a Reply